MES nõuandeteenistuse klientide tagasiside konsulentide nõustamisteenusele.

“Konsulent Kalev Jaansoniga on meil juba aastatepikkune väga hea koostöö. Ta on oma ala suurte kogemustega asjatundja, nõuannetes alati täpne, usaldusväärne ja kõikidest tähtaegadest kinnipidav. Olen Kalevilt metsade majandamise alal väga palju õppinud ja ka teistele metsaomanikele soovitanud sel teemal temaga nõu pidada. Metsakasvatus on väga pika tsükliga majandusharu ja siin valede otsuste tegemine võib tulevikus kurjalt kätte maksta.”
Indrek Klammer
Voore Farm OÜ juhatuse liige
Aasta Põllumees 2019

 

“Veeve Kaasik on väga suurte kogemuste ning laia silmaringiga agronoom/konsulent ja külaelu edendaja. Temaga võib alati arutleda väga erinevatel maaelu teemadel, saada head nõu taimekasvatuses, samuti oskab ta kuulata erinevaid pooli ning oma  oskusega arutleda argumenteeritult on ta olnud abiks paljudele maa ettevõtjatele.”
Tõnu Post,
Kõljala POÜ juhatuse esimees
MES parim piimakarjakasvataja 2012
Aasta Põllumees 2013

 

“Alustava lambakasvatajana oli minu jaoks konsulenditeenuse kasutamine hindamatu väärtusega. Uude valdkonda sisenedes tunned ennast rumala ja ebakindlana. Konsulent Liilia Tali positiivne ja toetav suhtumine ning professionaalne nõuanne aitas meil samm-sammult kasvada toimivaks lambakasvatusettevõtteks.”
Katrin Tambet
Maatar OÜ juhatuse liige

 

„MES nõuandeteenistuse konsulent Alvar Timmi nõustas Kehtna Mõisa OÜd investeeringutoetuse taotlemise esitamisel ja hilisemal kuludokumentide esitamisel. Tänu konsulendi abile võin kindel olla, et kõik vajalikud dokumendid ja toimingud on korrektselt esitatud. Konsulendid on viisakad ja nendega on rõõm koostööd teha. Nõuandeteenistust võiks rohkem ka nooretele tutvustada. Soovitan julgelt ka teistel maaettevõtjatel nõu saamiseks MES nõuandeteenistuse konsulentide poole pöörduda.“
Siim Riisenberg
Kehtna Mõisa OÜ juhatuse liige
MES parim piimakarjakasvataja 2018