Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Koolitus “Lihaveiste heaolu – pidamine, söötmine ja sööda tootmine”

17. juuni 2021 - 18. juuni 2021

Toimumisaeg 17.-18. juuni 2021

Toimumiskoht: Veebikeskkond Big Blue Button
Kõige üldisemad soovitused veebiseminaril osalemiseks:
– BBB kasutamiseks on vaja kiiret internetiühendust (võimalusel kaabliga, mitte wifit).
– Audio kuulamiseks on vaja kõrvaklappe või kõlareid, rääkimiseks mikrofoni ning enda videopildi edastamiseks veebikaamerat (kui kahte viimast ei ole, saate siiski kursusel osaleda).
– BBB kasutamiseks sobib kõige paremini Google Chrome. Sellele järgneb Firefox ning Opera. Teiste veebilehitsejega võib esineda probleeme helikvaliteedis ning ekraanijagamisel. Internet Exploreriga BBB ei tööta.
Praktiline osa toimub
– Metsa Johani talus, 
– Vestla talus
– OÜ-s Saare Seeme

Algus mõlemal koolituspäeval kell 9.00 ja orienteeruv lõpp esimesel päeval kell 16.15, teisel päeval 16.30

Lektorid: Are Selge, Marika Oeselg, Airi Külvet, Kristiina Märs, Jekaterina Näälik, Peeter Viil

Sihtrühm
Põllumajandustoodete tootmise, töötlemise või turustamisega, põllumajandusmaa hooldamisega, põllumajandustoodetest mittepõllumajandustoodete töötlemisega, sealhulgas toidu valmistamise või töötlemisega, või metsa majandamisega seotud või nimetatud tegevusega tegelev füüsilisest isikust ettevõtja ja tema töötaja, eraõigusliku juriidilise isiku osanik, aktsionär, liige, juhtorgani liige ja tema töötaja, metsa majandamisega tegelev füüsiline isik ja toidu valmistamise või töötlemisega tegelev avalik-õiguslik juriidilise isiku juhtorgani liige või töötaja.
Lisaks valdkonna teenindamisega tegelejad (nt loomasööda, veterinaarravimite müüjad), oma ettevõtte tegevusvaldkonda laiendada soovijad, põllumajanduslike esindus- ja erialaorganisatsioonide juhatuse liikmed ja töötajad.

Koolitus toimub programmi “Teadmussiirde pikaajaline programm loomakasvatuse valdkonnas” raames, on rahastatud Eesti maaelu arengukava 2014 – 2020 vahenditest ja on sihtrühmale tasuta.

Programmi eesmärk on tõsta loomakasvatussektoris (v.a. vesiviljelus) tegelevate ettevõtjate ja töötajate teadmiste taset teemadel, mis on seotud põllumajandusloomade pidamise, söötmise, heaolu, tervise, taudiennetuse, aretuse ja geneetiliste ressursside säilitamise, ohutu ja kvaliteetse sööda, ning esmase töötlemise kaudu lisandväärtuse loomisega.

Koolitus  on kahepäevane tervik:

  1. Koolituse I õppepäev on veebipõhine, II õppepäev toimub Saaremaal , registreeru SIIN

Kohtade arv on piiratud, vajalik eelregistreerimine.

Koolituse korraldaja

Eesti Maaülikooli avatud ülikool​
Kreutzwaldi 56/1 (III korrus, ruumid 303-306),
51006 Tartu
tel 731 3174, 731 3175, 731 3275, 5344 1844
e-post: avayl@emu.ee

 

 

MAK_logo