Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Koolitus Tootearenduse võimekuse suurendamine JÄÄB ÄRA

18. nov. 2021 10:00 - 13:30

JÄÄB ÄRA!

Koolitus toimub vastavalt võimalustele, kas Tartus, hotelli Sophia Põhja saalis (Ringtee 75, 50407 Tartu).

Koolitusel käsitletakse erinevaid aspekte, mis on seotud tootearendusega. Infopäeva illustreeritakse praktiliste näidetega.

Nõutav eelnev registreerimine SIIN

 

Ajakava:

9.45 – 10.00 kogunemine

10.00 – 11.30 ettekanded

11.30 – 11.45 paus

11.45 – 13.15 seminar, individuaaltöö

 

Lektor Hardi Põder

Hardi alustas ettevõtlusega juba 20 aastaselt. Ta on tegutsenud nii ehitus-, põllumajandus-, müügi-, IT-, jaekaubandus- kui ka mikrobioloogia valdkonnas.

Ta on õppinud Tartu Ülikooli Majandusteaduskonnas ning Belgias Mycelia seenelaboris meditsiiniliste- ja gurmee seente kasvatust. Aastal 2019 alustas Hardi edukalt chaga kasvatuse kontseptsiooni loomist Chaga OÜ-s ning täna rakendab oma teadmisi Hollandis paikneva psühhoteraapiaga tegeleva tervisekeskuse loomise juures.

Hardi tugevusteks on inimsuhted, müük, turundus ja äriideede struktureerimine ning elluviimine.

Infopäev on osavõtjatele tasuta.

Korraldaja Maaelu Edendamise Sihtasutus

Koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus.

 

Kohapeal toimuva koolituse puhul lähtume nakkusohutu tagamisel Vabariigi Valitsuse juhistest ning osalemiseks on vaja esitada tõend vaktsineerimise/ läbi põdemise kohta.

Ohutu ja nakatumisvaba ürituse tagamiseks järgime valitsuse poolt kehtestatud COVID-19 reegleid. Palume saabuda varem, et esitada COVID tervisetõend.

 

Infopäev viiakse läbi „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ (viitenumber 222076) raames ja on osavõtjatele tasuta.

 

MAK_logo