Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Mahetootmine ja toitlustamine

24. sept. 2018

Ökoloogiliste Tehnoloogiate Keskus korraldab infopäeva teemal „Mahetootmine ja toitlustamine“, mis toimub 24. septembril algusega k 12 Tallinnas (Telliskivi Loomelinnakus).

Infopäev keskendub Kopenhaageni linna kogemustele mahetoidu kasutuselevõtul linnale kuuluvates asutustes. Kopenhaageni lasteasutuste toitlustuses kasutusel olevast toorainest on juba üle 90% pärit mahepõllumajandusest. Kuidas selleni jõutud on, räägib Kenneth Højgaard, kes on Kopenhaagenis mahetoidu kasutamist koordineeriva asutuse Københavns Madhus asedirektor ja on tegelenud selle valdkonnaga juba üle 10 aasta.

Infopäev on tasuta, osalemiseks on vajalik eelregistreerumine lingil https://goo.gl/forms/vUTm2BQwsYCKfjll2 või e-maili maheteave@gmail.com teel. Kohtade arv on piiratud, registreerumine lõpetatakse kohtade täitumisel.

Infopäev toimub tegevuse “Teadmussiirde pikaajaline programm mahepõllumajanduse tegevusvaldkonnas” raames, toetab Euroopa Liit.

Täiendav info: Merit Mikk

maheteave@gmail.com, 5039802

Aeg: 24.09.2018 k 12:00 – 16:45

Koht: Telliskivi Loomelinnak (Telliskivi 60A, MTÜ Mondo seminariruum)

Päevakava

  • Mahetooraine kättesaadavus Eestis. Osalejate kogemused. Arutelu. Merit Mikk
  • Mahetooraine kasutamine lasteasutustes Kopenhaageni näitel: olukorra kaardistamine, tegevuskava, menüüde koostamine, toidu kvaliteet, kaasamine. Kenneth Højgaard (Københavns Madhus)
  • Energiapaus
  • Arutelu
MAK_logo