Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Tulundusühistu külastus – Eesti Mee Ühistu

27. märts 09:00 - 15:00

Maaelu Teadmuskeskus korraldab teadmussiirde pikaajalise programmi raames külastused põllumajandustootjate tulundusühistutesse.

Külastuste eesmärgiks on näidata koostöötegevust ühistutes ning avada ühistute kontseptsiooni ja kasulikkust. Iga külastatav ühistu räägib oma tegemistest – kuidas moodustus, kuidas toimub asjaajamine, liikmed ja ühistu sees toimivad kokkulepped jne.

Teine külastus toimub tulundusühistusse Eesti Mee Ühistu, mille põhieesmärkideks on mee ja meesaaduste tootmine, ja turustamine nii Eestis kui ka väljaspool. Ühistu soovib mett ja meetooteid propageerida, Eestimaa inimesi harida ja informeerida, nende tähelepanu juhtida mesilaste kasutegurile ja meie loodusele tervikuna.

Asukoht: Tartumaa

Toimumisaeg: 8.06.2023

Orienteeruv ajakava:

9:45 – 10:00 – Kogunemine

10:00 – 11:30 Ühistu tutvustus

11:30 – 11:50 Kohvipaus

11:50 – 13:20 Külastus

13:20 – Lõpp

 

Kohtade arv on piiratud!

Lisainfot külastuse kohta on võimalik küsida e-posti aadressil karmen.ibus@metk.agri.ee

Külastuste sihtgrupiks on põllumajandustoodete tootmise ja töötlemise, põllumajandusmaa hooldamise, põllumajandustoodetest mitte-põllumajandustoodete töötlemise või metsa majandamisega tegelevad isikud või mittepõllumajandusliku ettevõtlusega tegelevad mikroettevõtjad. Sihtgruppi mittekuuluvad ei pruugi osalema pääseda.