Avaldatud: 3. november 2014Kategooriad: Uudised

Uue ja kasutatud põllumajandustehnika müügiga tegelev Agri Partner on OÜ on esimeste tegevusaastate jooksul tõestanud end usaldusväärse, innovaatilise ning igale kliendile personaalselt läheneva pereettevõttena. Lisaks tavapärasest teistsuguse lähenemisega seadmetele arendatakse jõudsalt teisi põllumajandustootmist toetavaid valdkondi.

„Ettevõtte loomine polnud lihtne ja nõudis palju tööd,“ meenutab tänaseks kolm aastat tegutsenud Agri Partneri asutaja ja omanik Argo Kukk, kes pärast põllumajandusülikooli lõpetamist töötas seitse aastat põllumajandustehnikat müüvas ettevõttes ning otsustas siis omal käel tegutsema hakata.

Agri Partneri tootevaliku kujunemisel on oma roll olnud headel partneritel ja klientidel, kelle soovitusel on alustatud nii mõnegi põllumajandusmasina maaletootmist. Täna võib öelda, et ettevõte on leidnud oma niši ja põllumajandusseadmete turul tugevalt kanda kinnitanud.

Põllumajandus hindab efektiivsust ja innovaatilisust

Tootevaliku üks kallimaid ja samas ka multifunktsionaalsemiad masinaid on 30 aastat tagasi Austraalias välja töötatud ketasäke KELLY. Kelly idee seisneb lihtsas ja tugevast raamis ning omavahel ühendatud 43kraadise nurga all olevatest volframkarbiid-ketastest, mis annavad 12meetrise töölaiusega seadme ketta elueaks kuni 20 000 ha. Lisaks on Kellyl vähene hooldusvajadus ja jõutarve ning multifunktsionaalus. Ketasäket kasutatakse mehhaanilisel umbrohutõrjel, kõrrekoorimisel, külvieelseks mulla ettevalmistamiseks, libistamiseks, maisipõldude mutsimiseks ja peenseemne külvamiseks. Eestis töötab täna üks 6, kaks 9 ja üks 12meetrine ketasäke Kelly. 

Loe edasi täispikka artiklit Äripäeva põllumajanduse veebilehelt siin

 

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele