Avaldatud: 29. oktoober 2013Kategooriad: Uudised

Pressiteade 
Loodusvägi OÜ 

Loodusvägi tutvustab Tallinna toidumessil uusi mahetooteid

Sel nädalal Eesti Näituste messikeskuses toimuval Tallinna toidumessil on mahetootja OÜ Loodusvägi väljas peamiselt Toornäksi seeria uudistoodetega. Lisaks senisele viiele olemasolevale sordile saab toidumessil degusteerita kahte uut: tomati toornäksi tšilliga ning kõrvitsa toornäksi ingveri ja tüümianiga.

Toortoidu seeria eesmärgiks on luua tervislikud ja maitsvad näksid, kus oleks kasutatud võimalikult palju just kodumaist mahetoorainet (näiteks sibul, peet, kõrvits, till, õun). Võimalikult vähe ja õrnalt töödeldud toit kindlustab suurema tõenäosusega organismi toimimiseks ja uuenemiseks vajalikud ained.

Toornäkside retseptid on välja töötanud toitumisterapeut Kristiina Singer – pidades silmas maksimaalselt tervist edendavat toimet antud näkside puhul. Samuti soovib Loodusvägi oma tooraine päritolus olla 100 % läbipaistev – nii teab iga tarbija täpselt, millisest talust või milliselt tootjalt üks või teine mahetooraine tuleb.

Lisaks on messil esindatud Loodusväe toodetud Eesti esimesed tatrajahust mahedad piparkoogid, mis osalevad ka Jõulutoode 2013 konkursil 

Toidumessi tulemusel loodab OÜ Loodusvägi leida omale uusi jaemüügikanaleid, jõuda paremini Eesti toidutarbija teadvusesse ja seeläbi ka toidulauale. Samuti soovib ettevõte oma toodangut tutvustada Eesti Horeca sektorile, kus restoranid võiksid leida nendest toodetest uusi ideid.

Loodusvägi OÜ on pühendunud kodumaiste mahetoodete väljaarendamisele, tootmisele ja turustamisele teadlikule tarbijale Eestis, Skandinaaviamaades ja Euroopas. Tootearendus toimub koostöös tunnustatud toitumisterapeutide ja ülikoolide teadusasutustega. Lisaks toornäksidele ja piparkookidele on toidumessil väljas ka kõik teised Loodusväe tooted. Kui 2013nda aasta alguses kuulus OÜ Loodusvägi toodete nimistusse 4 erinevat toodet, siis nüüd kuulub sortimenti 46 toodet, sealhulgas näiteks mahlu, küpsiseid, toorsnäkke, marjapulbreid jm.

Tallinna toidumess toimub Eesti Näituste messikeskuses 30.oktoobrist 1.novembrini.

Kristjan Õunamägi
OÜ Loodusvägi juhatuse liige/tegevjuht
www.loodusvagi.ee

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele